top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

ÖNENLİ DUYURU

Değerli BODER Üyemiz Ve Bodrum’daki Otellerimiz,

Değerli Meslektaşımız,

Daha önce de duyurduğumuz gibi Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi, AFAD, BODTO, BODER olarak deprem bölgesinden gelen depremzedelerin tesislerimizde barınma ihtiyaçlarını karşılamak için ortak bir çalışma yürütüyoruz.

Bodrum’daki otel ve tesislerimize depremzedelerin münferit girişler yerine Heredot Kültür Merkezi’ndeki T.C. BODRUM KAYMAKAMLIĞI AFET ULAŞIM VE BARINMA KOORDİNASYONU işbirliği ile yerleştirilmesi gerekmektedir. BODER üyelerinin dışındaki tesisleri de kapsayacak şekilde ve çeşitli sosyal medya çağrılarıyla barınması sağlanan depremzedelerin kimlik bilgileriyle AFAD depremzede kayıtlarının Herodot Kültür Merkezi’ndeki koordinasyon biriminde yapılması zorunluluğu vardır.

Gelen depremzede misafirlerimizin sağlık hizmetlerinden faydalanması, giyim desteği, çocuklara pedagog sağlanması, doktor hizmeti ve bedelsiz ilaç temini için bu önemli uyarımız kural olarak konulmuştur. Otellerimize gelen taleplerin öncelikle koordinasyon birimine yönlendirilmesinin çok önemli bir zorunluluk olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

BODER Yönetim Kurulu

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page