top of page

1. Bodrum Türk Filmleri Haftası (BOTH), 29 Eylül - 5 Ekim

Bodrum Sinema ve Kültür Derneği tarafından; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi, BODER ve Bodrum Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen 11. Bodrum Türk Filmleri Haftası (BOTH), 29 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında davetlileri ve Bodrum halkı ile buluşmaya hazırlanmaktadır.


Bodrum Türk Filmleri Haftası 11. Kez , “Sinemanın yeri ayrı, sinemada yerin ayrı” sloganıyla gerçekleşiyor. Etkinliğe katılan davetliler son dönemin en iddialı filmleri ile buluşurken, gelecek sezonun film tanıtımlarını da yönetmenlerin ve oyuncuların sunumuyla izleme şansı buluyorlar. Bodrum Kalesi’nde düzenlenecek olan açılış ve ödül töreninin ardından değerli sanatçıların konserleri, stand up ve dans gösterileri yer alıyor. Ünlü sanatçıların katılacağı ve ödül alacağı heyecan verici gece düzenlenecektir.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Antalya Turizm Fuarı (ATF 23) bu yıl ‘MoveYour Tourism MoveYour Country’ sloganıyla 5’inci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. 35 ülkeden, 25 binin üzerinde turizm profesyonelini ve paydaşını ağırlay

bottom of page