top of page
  • BODER

BODER- POYD - SKAL Int. Bodrum - POYD Bodrum İşbirliği

Değerli Üyemiz ve Kıymetli Turizmci Dostlarımız,


Turizm sektörü STK'ları olarak üyelerimizin turizm teknolojileri konusunda yönetim süreçlerini geliştirmek, ortak paydamız olan Satış, Pazarlama, Gelir Yönetimi, Marka Bilinci oluşturma ve daha bunun gibi konularda daha çok bilinç sağlayabilmek adına BODER- POYD - SKAL Int. Bodrum - POYD Bodrum olarak #birliktegüçlüyüz diyerek ilkini 26.11.2022 tarihinde (bugün) Saat:11.00’da online olarak gerçekleştireceğimiz, Turizm Teknolojileri Sohbetleri serisine başlıyoruz.


Her hafta birbirinden değerli firmaların değer ve faydalarını sizlere aktarıp soru cevap olarak ilerleyeceğimiz online formata sizi de bekliyoruz.


SRM (Simple Revenue Management) Kurucu Ortağı Doğa Demirhan'ın konuşmacı olarak katılacağı ve gelir yönetimi konusunda değerli bilgiler paylaşarak otellerde gelirlerin nasıl artırılabileceği konularında bilgi verecektir.


Sizlerin de firmaları tanıyıp, ürünlerin faydalarına yakından deneyimleyebileceğiniz Teknoloji Günleri Sunumumuzda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.


Yer: Zoom : https://northwestern.zoom.us/j/93079998447#success

Tarih: 26 Kasım 2022 tarihinde (bugün) Saat: 11.00


Saygılarımızla,


BODER – POYD – SKAL Int. Bodrum

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Değerli Üyemiz, Enerji piyasalarındaki hareketlilik göz önünde bulundurularak, avantaj ve fiyat çeşitliliği sunulabilmesi adına, BODER olarak Ekvator Enerji Firması ile görüşülmüştür. Ekvator Enerji

bottom of page