top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

Bodrum Amerikan Hastanesi ile Bodrum Otelciler Derneği (BODER) üyelerimize özel bir indirim anlaşma

Sağlık alanında önemli bir iş birliğini hayata geçirerek Bodrum Amerikan Hastanesi ile Bodrum Otelciler Derneği (BODER) üyelerimize özel bir indirim anlaşması protokolü imzalandı. Protokol törenine Bodrum Amerikan Hastanesi Başhekimi Dr. Yusuf Babayiğit, Bodrum Amerikan Hastanesi Kurumsal Anlaşmalar Departmanı’ndan Erdem Uğur ile Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz ve Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Yiğit Girgin katıldı. İş birliği kapsamında indirimlerden Bodrum Otelciler Derneği’ne (BODER) bağlı üyeler, eş ve çocukları, anne ve babaları, emekli üyelerimiz ve tesis çalışanları yararlanacaktır. Üyelerimizin bütçelerini korumak ve kaliteli hizmet almalarını sağlamak amacıyla yaptığımız bu anlaşma ihtiyaç alanlarına göre ilerleyen dönemlerde de devam edecektir.

Bodrum Amerikan Hastanesi ile yapılan bu iş birliğinin üyelerimize ve kurumlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Bu anlaşmada emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.”


Bilgi için BODER ofise temasa geçebilirsiniz.
39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu aşağıdaki linke ulaşabilirsiniz. https://acrobat.adobe.com/id/urn:aaid:sc:AP:3e77b651-14a1-4484-85ab-9da64d9b418d

コメント


bottom of page