top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

BODRUM HOTEL MANAGEMENT INSTITUTE (BHMI) DUYURU

Değerli Üyemiz,

Bodrum Otelciler Derneğimiz'in katılımıyla BODRUM HOTEL MANAGEMENT INSTITUTE (BHMI) adı olarak kurulacak gönüllü-tecrübeli turizm yöneticileri ve mesleki örgüt temsilcileriyle öncü Türk Turizm Eğitimi ile emektar turizmcilere eğitim sağlayan platformdur.

Mesleki İngilizce (Konaklama) programı, katılımcılara; konaklama alanındaki mesleklerin gerektirdiği kısa ve basit terminolojiyi kullanarak tesislerde ana dili İngilizce olan yabancı dilde dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir.

Ön Koşullar: Mesleki İngilizce (Konaklama) eğitimini verecek eğitmen/eğitmenler tarafından yapılacak olan yazılı seviye belirleme sınavında en az Elementary (Başlangıç) seviyesi yeterliliğe sahip olunması gerekmektedir. Eğitim süresince kullanılacak materyallerin (kitap, defter, sözlük vb.) temini katılımcıya aittir.

Eğitim Öncesi Gerekli Ön Bilgiler: Bu programdan önce alınması gereken herhangi bir eğitim yoktur.

Eğitim Süresi: 21 Saat

Ön Sınav Bilgileri: Yazılı Sınav

Yeterlilikler: Katılımcıların okuryazar olması gerekmektedir. Az derecede İngilizce bilmesi

Kaynaklar: Eğitim için gerekli doküman ve kaynaklar ders esnasında katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Değerlendirme: Katılımcı, eğitim süresi sonunda tam katılım sağlanması ve % 80 başarı sağlanması gerekmektedir.

BODRUM HOTEL MANAGEMENT INSTITUTE (BHMI) BODER onaylı Elementary (Başlangıç) seviyesi Turizm Otelcilik İngilizce Yabancı Dil eğitim Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Ön başvuru için lütfen info@boder.org mail adresine adı, soyadı ve iletişim bilgilerini en geç Cuma günü (24.11.2023 ) tarihine kadar tarafımıza gönderilmesi ricadır.

Saygılarımızla,

BODER Ofis

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page