top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

Bodrum Otelciler Derneği Sunar: International Institute of Tourism and Hospitality Management- IITHM

Değerli Turizm ve Otelcilik Profesyonelleri,


Bodrum Otelciler Derneği olarak, bölgedeki turizm sektöründeki mükemmeliyeti yükseltmeyi hedefleyen yeni bir girişimi gurur ve heyecanla sunuyoruz: "International Institute of Tourism and Hospitality Management- kısa adıyla IITHM"


Turizm ve otelcilik sektöründe, global standartlarda hizmet sunmanın önemini hepimiz biliyoruz. Bu sektördeki başarının anahtarı, nitelikli ve donanımlı bir ekip ile mümkündür. Bu amaca yönelik olarak, Bodrum'daki tüm otelcilik departmanları için - Kat hizmetleri, F&B, ön büro, misafir ilişkileri, animasyon ve daha fazlası için - kapsamlı online eğitim ve içerikler sunacağız.Neden Katılmalısınız?


-Global standartlarda eğitim ve öğretim materyalleri.

-Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan interaktif içerikler.

-Tüm otelcilik departmanlarına yönelik kapsamlı kurs ve modüller.

-Esnek ve erişilebilir online eğitim platformu.

-Bu platformla, çalışanlarınıza sürekli profesyonel gelişim fırsatı sunarak otelinizin hizmet kalitesini artırabilirsiniz.

-Tamamen ücretsiz sunulacak hizmet

-Alacakları eğitim sonrasında bir sınava tabi tutularak başarılı oldukları takdirde bir sertifika ile kariyerine destek olacaktır.


Böylelikle misafirlerinize unutulmaz deneyimler yaşatma şansını yakalayabilirsiniz.


Projemizi hayata geçirirken Bodrum'da turizm sektörünü uluslararası standartlarda temsil etmeyi ve sektördeki çalışanların potansiyelini en üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz.


Online Eğitimler: Kat hizmetleri, F&B, ön büro, misafir ilişkileri başta olmak üzere otelcilik sektörünün her alanında, uzman eğitmenler tarafından verilecek online eğitimler ile bilgi ve becerilerinizi en üst seviyeye taşıyabileceksiniz.


Uygulamalı İçerikler: Teorik bilginin yanı sıra, uygulamalı eğitim videoları, interaktif içerikler ve gerçek yaşam senaryolarıyla sektörde karşılaşılan zorlukları aşmak için gereken pratiği kazanabileceksiniz.


Sertifikasyon: Eğitimleri tamamladıktan sonra yapılacak sınavlarla bilginizi test edebilir ve başarıyla sonuçlandırdığınızda elektronik sertifikalarınızı alabilirsiniz. Bu sertifikalar, profesyonel kariyerinizde bir adım öne geçmenizi sağlayacak ve sektördeki uzmanlığınızı kanıtlayacak bir araç olacaktır.


Unutmayın, kalite asla tesadüf değildir. Başarılı bir otelcilik deneyimi için gerekli bilgi ve becerilere yatırım yapınız!


Saygılarımla,


ÖMER FARUK DENGİZ

Bodrum Otelciler Derneği Başkanı

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page