top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

Bodrum’un Hikayesi İçin Protokol İmzaladılar

Güncelleme tarihi: 7 May 2022

Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Bodrum Otelciler Derneği (BODER) ve Çağdaş Holding A.Ş. arasında 31 Mart Perşembe günü Story Of Bodrum” Tanıtım Filmleri İşbirliği Protokolü’ne imza atıldı.

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz ve Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’ın imza attığı protokol ile Bodrum’un yerel, kültürel ve doğal güzelliklerini ön plana çıkaran sanatsal içerikli kısa filmlerin tanıtımının yapılacağı belirtildi.

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon yaptığı açıklamada protokol kapsamında Çağdaş Holding’in 2 tanıtım filminin tüm sosyal mecralarda ve görsel yayın alanlarında yayınının yapılmasını bedelsiz olarak üstlendiğini belirtti.

Bodrum’un markalaşmış işletmelerinin aynı zamanda bölgeye de katkı verecek projeler içerisinde yer alması gerektiğine işaret eden Başkan Kocadon, “Çağdaş holding yöneticilerine Odamızın toplantı salonlarındaki uzun görüşmeler ve bin bir emek sonucu ortaya çıkan bu projeye katkı sağladıklarını için çok teşekkür ederim.” dedi.

“Bu filmleri izlerken bir Bodrumlu olarak bölgeyi çok iyi biliyor olmama rağmen tekrar tekrar ne kadar güzel bir coğrafyada yaşadığımı hatırlıyorum. Buradaki amacımız da bu güzelliği doğru şekilde anlatmak, kültürümüzün, doğamızın korunması için katkı sunmak.” diyen Başkan Kocadon filmde emeği geçen herkese özellikle de BODTO 5 No’lu Meslek Komitesi’ne özel teşekkürlerini sundu.

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar ise “Çağdaş Holding üstlenmiş olduğu bu sorumluluk ile Bodrum’un markalaşmış bir işletmesi olarak bölgenin tanıtımına ve turizminin sürdürülebilirliğine katkı sağlamış olacaktır.” diyerek en kısa zamanda tanıtımları başlatacaklarını açıkladı.1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page