top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

BODTO ZİYARETİ

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve BODTO Meclis Üyesi Gürhan Gider, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Faik Korkmaz BODTO Yönetimini ziyaret etti. Görüşmede BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatma Nur Tuncer, Arif Ceylan Satı ve Meclis Üyesi Toros Demirdöven BODER heyeti ile turizm konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bodrum Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Dağoğlu’nun da katıldığı ziyarette Başkan Kocadon TTI İzmir Turizm fuarını değerlendirirken 8-11 Şubat tarihleri arasında EMITT fuarında yeniden Bodrum standı kuracakları bilgisini paylaştı. BODER’e Bodrum stantlarına verdiği katkılardan dolayı da teşekkür eden BODTO Başkanı Bodrum’un turizm kenti kimliğini hep birlikte korumak gerektiğinin altını çizdi.

BODTO ve BODER yöneticileri görüşmede TGA’nın tanıtımda arkeolojik değerlerin yaşatılmasına verdiği katkı konusunda işbirliği imkanlarını değerlendirdi. Uçak seferlerinin Akdeniz çanağında yer alan turizm destinasyonları lehine geliştiğine de dikkat çekilirken turizm fuarlarında bu konuda görüşmeler yapıldığı açıklandı.1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page