top of page

HOTEL SHOW 2024 Gıda-İçecek, Konaklama, Teknik ve Ağırlama Ekipmanları Satın Alma BuluşmasıHOTEL SHOW 2024 Gıda-İçecek, Konaklama, Teknik ve Ağırlama Ekipmanları Satın Alma Buluşması’na Davetlisiniz!


Değerli Otel İşletmecileri ve Endüstri Profesyonelleri,


Bodrum’da gerçekleştireceğimiz HOTEL SHOW 2024’e katılmanız için sizi en içten dileklerimizle davet ediyoruz. Bu heyecan verici etkinlikte, Bodrum Belediyesi ile Bodrum Kültür A.Ş. destekleriyle Bodrum Otelciler Derneği (BODER), Bodrum Turizm Teknik Müdürler Derneği (TTMD) ve Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği (KAHDER) ile birlikte sektörün önde gelen tedarikçileri ve yenilikçi ürünleriyle bir araya gelecek, en son trendleri keşfedecek ve işbirliği olanaklarını artıracaksınız.


Tarih: 3-5 Nisan 2024

Yer: Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi Konacık Bodrum


Hotel Show Bodrum da, size konaklama ve tedarik sektörünün canlı dünyasında sürükleyici bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. İster bir otelci, ister tedarikçi, ister yalnızca konaklama konusunda tutkulu olun, platformumuz en son trendleri keşfetmeniz, sektör uzmanlarıyla bağlantı kurmanız ve bu dinamik sektörde başarıyı artıran en son çözümleri keşfetmeniz için bir geçit sunar.


  Otel Sahipleri, Genel Müdürler, Otel Geliştiricileri, Satınalma ve F&B profesyonelleri de dahil olmak üzere bölgedeki etkili alıcılarla etkileşime geçmek için ünlü markalara olağanüstü bir platform sunuyoruz. Yerel tedarikçilerin tekliflerini içeren en son konaklama yeniliklerini keşfetme konusunda eşsiz bir fırsata sahip.


  Yeni fırsatların kilidini açarken ve konaklama sektörünün geleceğini yeniden tanımlarken bu heyecan verici yolculukta bize katılın.


Katılımcı Profilleri;

* Endüstriyel Mutfak

* Endüstriyel Çamaşır Makinaları

Dekorasyon Malzemeleri Otel Tekstili Mobilya

* Buklet ve Sarf Malzeme Ekipmanları

Aydınlatma Ürünleri Asansör

* Bilişim Sistemleri Elektronik Sistem Araçları

* Park, Bahçe, Plaj Ve Peyzaj Malzemeleri

* Elektrikli Araçlar -Sigorta Çözümleri

* Operasyonel Araç Kiralama

* Golf Proje Geliştirme -Profesyonel Spor Aletleri

* Profesyonel Led Ekran Sistemleri

Oda Kartı Ve Havlu Kartları Yangın Söndürme ekipmanları

Gıda ve İçecek tedarikçileri Akıllı kart ve kilit sistemleri

* Kahve ve kahve makineleri

41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page