top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

Muğla Valiliği’nden Bodrum Otelciler Derneği’ne teşekkür plaketi

Geçtiğimiz hafta yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Samsun Valisi olarak atanan Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı tarafından Muğla’da en çok çalışan dernekler arasında yer almayı başarması ötürü hazırlanan teşekkür plaketi, Vali Yardımcısı Sayın Ali Yılmaz’ın elinden Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Dengiz aldı.


Muğla Valiliği’nde Muğla ilinde yer alan Oda ve STK yöneticilerine de ayrı ayrı teşekkür plaketleri takdim edilmesi için düzenlenen törende Sayın Tavlı’ya iletilmek üzere Derneğimiz adına hazırlanan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın değerli öğrencileri kendi emekleriyle hazırladığı eşi bulunmayan teşekkür plaketi teslim eden Başkan Dengiz, Sayın Tavlı’ya görev boyunca BODER ile devlet kurumları arasındaki işbirliği olmasını sağlamasında katkılarından dolayı BODER Yönetim Kurulu adına teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu aşağıdaki linke ulaşabilirsiniz. https://acrobat.adobe.com/id/urn:aaid:sc:AP:3e77b651-14a1-4484-85ab-9da64d9b418d

Comments


bottom of page