top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

MUSKİ Genel Müdürümüz Baki Ülgen Bodrum Ticaret Odası Aylık Olağan Genişletilmiş Toplantı

MUSKİ Genel Müdürümüz Baki Ülgen Bodrum Ticaret Odası Aylık Olağan Genişletilmiş Meclis Toplantısına katılarak Bodrum’da devam eden yatırımlarımızla ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Modern sistemlerle yenilediğimiz, kapasitelerini arttırdığımız Gümbet ve Gümüşlük Atıksu arıtma tesislerinin çok yakında açılacağını, Turgutreis Arıtma Tesisinin de büyük oranda tamamlandığını belirtti.

Kuraklığın artmasına bağlı olarak yaz aylarında yaşanabilecek içme suyu sorununu çözmek için farklı projelerinin olduğunu belirten MUSKİ Genel Müdürümüz bununla ilgili çalışmaların sürdüğüne vurgu yaptı.

Diğer yandan BODTO’un daveti üzerine Boder temsilen Başkan Ömer Faruk Dengiz, Başkan Yardımcıları Alişir Şahin ve Gürhan Gider ve Yönetim Kurulu üyesi Yasemin Akpınar katıldı.

Bölgemizdeki üyelerimizin sıkıntılarını dile getirildi ve değerlendirme yapılacağını belirtildi. Sezon içerisinde Altyapı çalışmalarına hız kazanılması konusunda önemini bahsedildi. Talepleri not alınarak değerlendirme yazılacağını dile getirildi.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page