top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

NİJERYALI ACENTECİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ.

‘HAPPY LOVE YEAR’ PARTİLERİ NİJERYALI ACENTECİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

NİJERYALI SEYEHAT ACENTELERİ BODRUM’U GEZDİ

NİJERYA’NIN GÖZÜ BODRUM’DA


Nijerya’dan Türkiye’ye gelen seyahat acentesi sahipleri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ziyaret etti.


Nijerya’da faaliyet gösteren ülkenin önemli seyahat acentelerinin yetkilileri Cecile Cameroonian, Adebayo Olorunshola AJayı ve Ikechı Stanley Uko, Kartaca Turizmin misafiri olarak Bodrum’a geldi. Nijerya’dan Türkiye’ye paket turlar düzenlemek isteyen acente yetkilileri, İstanbul ve Bodrum’u içerecek paket tur için, İstanbul’un ardından Bodrum’a geldi.


Bodrum Başkanı Aras’ı makamında ziyaret ederek ilçe hakkında bilgiler alan Nijeryalı heyet, ilk kez geldikleri Bodrum’u çok beğendiklerini, düzenlemek istedikleri turların özellikle kış aylarında olacağını, doğa ve kültür dışında kendileri için eğlencenin de önemli olduğunu belirterek, Bodrum Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Happy Love Year’ yılbaşı partilerinin de çok önemli olduğunu sözlerine eklediler.


Boder Başkanı Ömer Faruk Dengiz, Boder Genel Sekreteri Yiğit Girgin, Kartaca Turizm yetkilileri Özge Günay Çetinkaya, Gizem Olgun, Emre Dinçer ve Furkan Sağan’ın da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Aras, Bodrum’un dört mevsim farklı güzellikleri sunan bir turizm kenti olduğunu belirterek, ilçenin tarihi, kültürü, alışverişi ve eğlence hayatı hakkında Nijerya heyetini bilgilendirdi. Bu yıl ilk kez düzenlenmeye başlayan ‘Happy Love Year’ partisi hakkında da konuklarını bilgilendiren Başkan Aras, Bodrum Belediyesi olarak kendilerine her türlü desteği verebileceklerini söyledi.


Nijeryalı seyahat acentesi yetkilileri ziyaretin ardından Bodrum’un tarihi ve kültürel yerlerini gezerken, akşam saatlerinde ise ‘Happy Love Year’ partisi kapsamında düzenlenen etkinliklere katılarak eğlence mekanlarını gezdi.


Bodrum Otelciler Derneği başkanı Ömer Faruk Dengiz ise, Kartaca Turizm Sahibi Fatih Günay ve ekibine teşekkür ederek, " Alternatif pazarlarda yapılan tüm girişimler çok kıymetli, Bodrum'un belli bir kesimi potansiyel alan bir durumu var algısını değiştirmek için de hem oteller hem de bu bölgede iş yapan acentalar bu çeşitlilie önem verip yatırım yapıyorlar, bu sayede orta ve uzun vadede kazancımız olumlu olacaktır." diye ekledi.9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu

BODER 2021-2024 Faaliyet Raporu sunumu aşağıdaki linke ulaşabilirsiniz. https://acrobat.adobe.com/id/urn:aaid:sc:AP:3e77b651-14a1-4484-85ab-9da64d9b418d

Comments


bottom of page