top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

PLAJ VE HAVUZ GÜVENLİĞİ

PLAJ VE HAVUZ GÜVENLİĞİ TOPLANTI DUYURUSU

Değerli Üyelerimiz,

Bilindiği üzere Turizm Bakanlığı’ndan turizm işletmesi belgeli ve bünyesinde yüzme havuzu bulunan tesislerde; plaj işletmelerinde can güvenliğini sağlayan sertifikalı cankurtaran çalıştırılması zorunlu hale gelmiştir. Yapılan denetimlerde cankurtaran bulundurmayan işletmelere cezai işlem uygulanmaktadır.

Bu çerçevede Bodrum Ticaret Odası 5 Nolu Konaklama Sektörü Meslek Komitesi ve BODER işbirliğinde 22 Mart 2023 Çarşamba günü saat 13:00’te BODTO Konferans Salonunda “Plaj ve Havuz Güvenliği Risk Yönetim Planı” konulu toplantı gerçekleşmiştir.

Plaj ve havuzlarda risk değerlendirmesi, cankurtaran malzemeleri ve bayrakları, bayrak tanıtım ve uyarı panoları, cankurtaran bulundurma koşulları, cankurtaran istihdamı ve eğitimi ve acil eylem planı konuları toplantıda değerlendirilecek olup ilgili tüm üyelerimizin bilgilemdirilmesi önemle rica olunur. Ekte yer alan sunumu inceleyebilirsiniz.


Geniş bilgi almak için aşağıdaki iletişime geçebilirsiniz.


Bedri SincarBodrum Su Sporları Kulübü Derneği Başkanı TSSF/ILS Altın Cankurtaran Eğitmen -Kurs DirektörüTSSF/CMAS 3 Yıldız Eğitmen-Kurs DirektörüPADI IDS Staff EğitmenIAHD ENGELLİ DALIŞ Eğitmen-Kurs DirektörüIAHD Türkiye Bölge MüdürüBSSK Dalış Yetki belgesi No:02 Bodrum Cankurtaran merkezi Yetki belgesi No:40www.bodrumcankurtaran.com E-mail: info@bodrumcankurtaran.comE-mail: bsinsaat@hotmail.com GSM:0532 452 2681


Güvercinlik mah. Okul sokak (Çamlık sokak)No.69/1 /Bodrum/MUĞLABODER Ofis


16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page