top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 7. Olağan Genel Kurulu’nda TÜROFED’in Yeni Yönetim Kurulu

BODER olarak Üst Birliğimiz olan "TÜROFED" Türkiye Otelciler Federasyonunun 7. Olağan Genel Kurul Toplantısında delegelerimizle birlikte yerimizi aldık.


TÜROFED 7. Olağan Genel Kurulu JW Marriott Ankara’da gerçekleştirildi. Genel Kurul’un açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de katıldı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Ersoy ve Başkan Çorabatır’ın açılış konuşmaları sonrasında Olağan Genel Kurul’a geçildi. Divan Başkanlığı’nı TÜROFED Kurucu Başkanı Ahmet Barut’un yaptığı genel kurulda başkanlığa tekrar Sururi Çorabatır aday oldu.


Yapılan oylama sonucunda Sururi Çorabatır başkanlığındaki yönetim kurulu TÜROFED’in yönetimini üstlendi. Çorabatır ve yönetim kurulu, TÜROFED’i üç yıl boyunca yönetecek. TÜROFED Yönetim Kurulu üyelerinin, görev dağılımı ise ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek toplantı ile yapılacak.


Geçmiş dönem TÜROFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Yakup Dinler de yapılacak toplantı sonrasında yeni yönetimde Genel Sekreter olarak görev almaya devam edecek.

TÜROFED’in Genel Kurulu’nda Ahmet Barut’un başkanlığını yaptığı Divan Kurulu TÜROFED’in yeni yönetimini açıklayarak delegelerin oyuna sundu. Delegelerin onayı ile Sururi Çorabatır liderliğindeki TÜROFED Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Sururi Çorabatır Erkan Yağcı Burhan Sili Birol Akman Halit Ergül Halil Özyurt Gazi Murat Şen Tayyar Zaimoğlu Gazi Murat Şen Mehmet İşler Bülent Uysal Mete Akcan Bülent Bülbüloğlu Ersin Yazıcı Yakup Dinler Tacettin Özden Murat Toktaş Kaan Kaşif Kavaloğlu


Diğer yandan önceki dönemin BODER Başkanı H.Halil Özyurt'un Türofed Yönetim Kurulundaki görevlerinden dolayı Türofed Başkan Çorabatır tarafından kendisinin oğlu olan Kerem Özyurt'a teşekkür plaketi takdim edildi.5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page