top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

TEKLİF TOPLAMA

Değerli Üyemiz,


14-15 EKİM , 4. ETAP , T.T.B. TURNUVASI düzenleneceği belirtilmektedir. Buna göre Turnuva boyunca istenilen teklifler aşağıda gönderilmektedir.


Konaklama süresince , oda garantisi olarak 70 - 80 tane oda vereceklerini ve perşembe'den ağırlıklı % 70-80 girişlerin olabileceğini , gelenlerin tatil yapması düşünülerek (3 veya 4 gece) kalabilecekleri istenmektedir.


Turnuva'da , 2 gün boyunca tüketilmek üzere 400 ₺ (yeme-içme fişi ) herkesin alma zorunluluğunda olduğu ; 80.000 ₺'lık harcamayı garanti verecekleri belirtilmektedir. ( 200 × 400 ₺ = 80.000 ₺)


Turnuvaya , 150 kişi gelirse bunu 80.000 olarak taahhüt edeceklerini belirtmişlerdir.


Salon ve masalardaki düzen olarak aşağıdaki şekilde organize edilecektir ;


(120cm./140cm.) masa istediklerini belirtmektedirler.


Minimum 600 metrekare kapalı salon , 200 kişinin Turnuvaya katılacağı düşünülerek en az 100 adet (80'e Cuma gecesine Özel Fix-Menülü oyuncu grubunun iştirak edeceği şekilde bir eğlence organizasyonu yapılacağı belirtilmektedir.)


Eğer otel ayarlanırsa katılacaklarını beyan etmişlerdir.


Konaklama süresinde fiyat olarakta;


Oda / Kahvaltı şeklinde olması istenmekte olup , öğle ve akşam yemeğinden yararlanmak isteyenler için , ekstra ödeme yapılarak bundan faydalanacaklardır yada otel dışında ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir. (% 80'inin konaklayacak olanlar için ) otele girişlerin , perşembe/cuma ağırlıklı olacağı şekilde organize yapılacaktır.


BODER dernek ofisine tekliflerinizi en geç , 31 Ağustos 2023 tarihinde mesai bitimine kadar kapalı zarf şeklinde ulaştırılmasını rica ederiz.


Saygılarımızla,

BODER Ofis

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page