top of page
  • Yazarın fotoğrafıBODER

TEKLİF TOPLAMA

Değerli Üyemiz,


14-15 EKİM , 4. ETAP , T.T.B. TURNUVASI düzenleneceği belirtilmektedir. Buna göre Turnuva boyunca istenilen teklifler aşağıda gönderilmektedir.


Konaklama süresince , oda garantisi olarak 70 - 80 tane oda vereceklerini ve perşembe'den ağırlıklı % 70-80 girişlerin olabileceğini , gelenlerin tatil yapması düşünülerek (3 veya 4 gece) kalabilecekleri istenmektedir.


Turnuva'da , 2 gün boyunca tüketilmek üzere 400 ₺ (yeme-içme fişi ) herkesin alma zorunluluğunda olduğu ; 80.000 ₺'lık harcamayı garanti verecekleri belirtilmektedir. ( 200 × 400 ₺ = 80.000 ₺)


Turnuvaya , 150 kişi gelirse bunu 80.000 olarak taahhüt edeceklerini belirtmişlerdir.


Salon ve masalardaki düzen olarak aşağıdaki şekilde organize edilecektir ;


(120cm./140cm.) masa istediklerini belirtmektedirler.


Minimum 600 metrekare kapalı salon , 200 kişinin Turnuvaya katılacağı düşünülerek en az 100 adet (80'e Cuma gecesine Özel Fix-Menülü oyuncu grubunun iştirak edeceği şekilde bir eğlence organizasyonu yapılacağı belirtilmektedir.)


Eğer otel ayarlanırsa katılacaklarını beyan etmişlerdir.


Konaklama süresinde fiyat olarakta;


Oda / Kahvaltı şeklinde olması istenmekte olup , öğle ve akşam yemeğinden yararlanmak isteyenler için , ekstra ödeme yapılarak bundan faydalanacaklardır yada otel dışında ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir. (% 80'inin konaklayacak olanlar için ) otele girişlerin , perşembe/cuma ağırlıklı olacağı şekilde organize yapılacaktır.


BODER dernek ofisine tekliflerinizi en geç , 31 Ağustos 2023 tarihinde mesai bitimine kadar kapalı zarf şeklinde ulaştırılmasını rica ederiz.


Saygılarımızla,

BODER Ofis

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Antalya Turizm Fuarı (ATF 23) bu yıl ‘MoveYour Tourism MoveYour Country’ sloganıyla 5’inci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. 35 ülkeden, 25 binin üzerinde turizm profesyonelini ve paydaşını ağırlay

bottom of page